Rehber Eczanem (SMART) Programı Diyabet Modülü Eğitimleri Başlıyor

Değerli Meslektaşımız;

Rehber Eczanem (SMART) Programının 2016 yılında Astım/KOAH konusunda başlayan eğitimleri 20 Aralık 2017 tarihinde Diyabet modülüyle devam edecektir.

Diyabet modülüne katılım için Astım/KOAH modülüne katılmış olma şartı aranmamaktadır. Tüm eczacılarımız katılabilir.

Sürekli Mesleki Gelişim felsefesiyle etkinlik ve yetkinliğimizin sürekli üst düzeyde olmasını sağlamak, eczacının danışman kimliğini ön plana çıkarıp, güçlendirmek, eczanelerimizden sunduğumuz hizmetlerde kaliteyi sağlayıp, bunları standardize etmek, bu hizmeti ve olumlu sağlık çıktılarını kayıt altına alarak (online portal üzerinden), toplum ve devlet nazarında görünür kılmak, tüm bunları amaçlayan Rehber Eczanem (SMART ECZANE) Programını, eczacı meslek hakkına giden yolda önemli bir mihenk taşı olarak görüyoruz.

Eczacılık hizmetlerinin büyük bir dönüşüm geçirdiği ve farklılaştığı bu süreçte, tüm meslektaşlarımızı Rehber Eczanem Programında yer almaya ve eğitimlerimize katılmaya davet ediyoruz.

Sınırlı kontenjanlı ve ücretsiz olan eğitime katılmak isteyen üyelerimizin 8 Aralık 2017 Cuma mesai bitimine kadar ekteki formu doldurarak Odamızın eczacidasi@beo.org.tr e-posta adresine veya 451 93 55 no’lu faksına göndermeleri önemle rica olunur. 

 

Form için tıklayınız

Okunma Sayısı: 1268